"תפירה אישית" בניגוד לתוכנת מדף הינה תוכנה ייעודית הנבנית באופן ספציפי לצרכים של העסק, על פי שיטות ודרישות העסק וכן לסגנון ולצורת העבודה הקיימת.

התהליך מתבצע תוך שימת דגש על ייעוץ וניתוח מיומן של אנשי האפיון וניתוח המערכות שלנו בבחינת האפשרויות לשיפורים, להתאמות, לנוהלי הארגון ולשיטות אפשריות לטובת העסק.

בתפירה אישית בא לידי ביטוי ניצול מקסימאלי של היכולות הטכנולוגיות והידע המצטבר שלנו לטובת הפתרון השלם והמושלם לארגון שלכם ולתוכנה שלכם.

מה בין תוכנה ייעודית תפורה לבין תוכנת מדף ?

תוכנת מדף הינה תוכנה שלמה שפותחה בהתאמה גורפת למספר רב של לקוחות ובאפיון אחיד.
ברשותנו גם תוכנות מדף מוכנות עבור צרכים מסוימים וברורים, אולם מניסיוננו ישנם מקרים רבים בהם תוכנת המדף אינה עונה על כל הצרכים של הארגון, לעיתים היא מוגבלת וחסרה ולעיתים רבות אף יותר היא מסורבלת וכבדה יחסית לצרכי הארגון.

ישנה נטייה לחשוב שעלות פיתוח תוכנה תפורה יקרה מתוכנת מדף, כמובן שישנם מקרים שאכן זאת כך, אולם מניסיוננו הרב למדנו שלעיתים רבות תוכנת המדף כמוצר שלם יקרה יותר ובמקרים רבים לא מתאימה באופן מלא לצרכי הארגון, כך שאתם עלולים לשלם על מערכת שלא תנצלו אותה במלואה ו/או שלא תתאים לאופי עבודתכם ו/או שתחייב את הארגון לשינוי צורת ההתנהלות הנהוגה.

מהותה של תוכנה תפורה היא: התוכנה באה לשרת אתכם ולא אתם את התוכנה !

חשוב לדעת, בכל בקשה לפיתוח תוכנה ייחודית - הצעד הראשון שאנחנו עושים הוא בדיקת שוק מקיפה על מנת לבחון אם ישנה כבר תוכנת מדף המתאימה לצרכי הארגון.
במידה ונמצא תוכנה כזאת אנו נציג בפניכם את האפשרויות ותוכלו לשקול כיצד תרצו להמשיך.

 

לייעוץ , ובדיקת צרכים צור עימנו קשר בכל פרט נוסף:  marketing@netonline.co.il 
או התקשר כעת ואחד מנציגינו ישמח לענות לכל שאלותיך:
   Tel: +972-3-9032020לחץ כאן לתצוגת שלבי העבודה